معرفی تیم ماهان اسپرت

فروشگاه ماهان اسپرت فعالیت خود را در زمینه لوازم جانبی خودروهای وارداتی و نصب آپشن های فابریک خودروهای کره ای , آلمانی , چینی و…از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده وبا بالا بردن دانش فنی در طی این سالها سعی بر این داشته که با خدمات و بروز رسانی خود در زمینه تکنولوژی خودرو بتواند رضایت همکاران و مشتریان را در پی داشته باشد.

فروشگاه ماهان اسپرت در سال های اخیر با توجه به نیازهای جامعه امروزی اقدام به راه اندازی سایت برای رفاه بیشتر مشتریان و همکارانی که امکان دسترسی به این فروشگاه را ندارند , نموده است و امیدوار است با یاری خداوند متعال و دوستان و همکاران گرامی و با استفاده از کادر مجرب خود در امر انتخاب و عرضه جدید ترین و بهترین نوع کالا از معتبرترین تولید کنندگان این زمینه , سر بلندتر از همیشه در خدمت مشتریان و همکاران عزیز باشد.

ما با افتخار آماده همکاری با فروشندگان لوازم جانبی خودروهای وارداتی در تمامی شهرهای ایران از جمله – مشهد – شیراز – اصفهان – قزوین – اهواز – کرمان – تبریز – یزد – بوشهر – تهران – کرمانشاه – رشت – قم هستیم.

معرفی مرکز تخصصی فروش و نصب آپشن جک

مرکز تخصصی فروش و نصب آپشن و لوازم جانبی جک آماده ارائه خدمات فروش و نصب انواع آپشن جک شامل موارد ذیل می باشد
آینه برقی جک ، پاور سانروف جک ، پاور ویندوز جک ، دی وی دی فابریک جک ، رادار جانبی جک ، ردیاب ماهواره ای جک ، سنسور جک ، کروز کنترل جک ، کفپایی و کفی صندوق جک ، کیلس استارتر و دزدگیر فابریک جک ، گارد و رکاب جک ، گرمکن صندلی جک ، مانیتور پشت سری جک ، هدلایت و زنون جک

 

1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام، تیم پشتیبانی ماهان اسپرت. در خدمت شما هستم
Powered by